Hakkımızda

Hakkımızda

Mesaken Emlak,  insanların yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla 2012 yılından bu yana Türkiye gayrimenkul alanında emlak satışı,    komisyonculuk ve danışmanlık hizmetlerini sunan bir şirkettir.

Mesaken Emlak,  Türkiye’deki yatırım fırsatları, gayrimenkul danışmanlığı ve ticari hizmetler konularında ülkenin önde gelen şirketleri arasında yer alan İmtilak Grubu çatısı altında çalışmalarını yürütmektedir.

Türkiye’deki önemli yatırım bölgelerinde bulunan şubelerimiz aracılığıyla, gayrimenkul alım, satım ve kiralamasından tutun emlak danışmanlığına kadar sektör ile ilgili her türlü alanda faaliyet gösterir. Uzun yıllara dayanan tecrübemizle, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak gayrimenkul edinme yoluyla yabancı uyruklu müşterilerimize Türk vatandaşlığı başvuru işlemlerinde yol gösterici olmanın yanında danışmanlık hizmeti veriyoruz. Aynı şekilde mülklerin değerlerinin hesaplanması, pazarlanması ve yönetilmesi gibi emlak yönetiminde talepleri doğrultusunda müşterilerimize gerekli bilgileri sunuyoruz.

Bizmle nasıl iletisime geçmek istiyorsun
Direkt arama 00905529000999
Whatsapp sohbeti